Skip to content
Pagrindinis » Rusiški vaistai nuo pūslelinės

Rusiški vaistai nuo pūslelinės

Pūslelinė, dar žinoma kaip herpes simplex virusas, yra viena iš dažniausiai pasitaikančių virusinių infekcijų, kuri gali sukelti nemalonius simptomus, tokius kaip pūslelės aplink burną arba genitalijas. Rusiški vaistai, skirti gydyti pūslelinę, pasižymi įvairiomis formulėmis ir veikliosiomis medžiagomis, kurios padeda įveikti šią infekciją. Šiame straipsnyje aptarsime populiariausius vaistus, jų sudedamąsias dalis, veikimo principus, taip pat galimas alternatyvas.

Rusiški vaistai nuo pūslelinės

1. Acikloviras

Acikloviras yra vienas iš labiausiai žinomų ir plačiausiai naudojamų vaistų, skirtų pūslelinės gydymui. Jis veikia kaip antivirusinis preparatas, kuris slopina herpes simplex viruso dauginimąsi. Acikloviras gali būti vartojamas tiek tabletėmis, tiek tepalais.

Dozavimas

Acikloviro dozavimas priklauso nuo infekcijos sunkumo. Paprastai suaugusiems asmenims skiriama 400 mg kas 8 valandas penkias dienas. Tepalai naudojami lokaliai, įtrinant į pažeistas vietas keletą kartų per dieną.

Šalutiniai poveikiai

Nors Acikloviras laikomas saugiu vaistu, jis gali sukelti tam tikrų šalutinių poveikių, tokių kaip pykinimas, viduriavimas, galvos skausmas ir odos bėrimai.

2. Valacikloviras

Valacikloviras yra dar vienas populiarus antivirusinis preparatas, kuris organizme metabolizuojasi į Aciklovirą. Jis pasižymi geresniu biologiniu prieinamumu, tai reiškia, kad organizmas jį lengviau absorbuoja.

Dozavimas

Paprastai suaugusiems asmenims skiriama 1 000 mg du kartus per dieną keturioms dienoms. Valacikloviras taip pat gali būti vartojamas profilaktiškai, kad sumažintų recidyvų skaičių.

Šalutiniai poveikiai

Šio vaisto šalutiniai poveikiai gali būti panašūs į Acikloviro, tačiau kai kurie pacientai gali patirti stipresnį vėmimą, galvos skausmus ir odos išbėrimus.

3. Famcikloviras

Famcikloviras yra dar vienas antivirusinis preparatas, kuris, kaip ir Valacikloviras, metabolizuojasi į Aciklovirą. Tai vienas iš naujesnių vaistų pūslelinės gydymui.

Dozavimas

Famcikloviras paprastai skiriamas 250 mg tris kartus per dieną 7 dienas. Jis taip pat gali būti naudojamas ūminių dėmių gydymui ir prevencijai.

Šalutiniai poveikiai

Šalutiniai poveikiai gali apimti galvos skausmą, pykinimą, vėmimą ir nuovargį. Reti atvejai gali apsunkinti inkstų funkciją, todėl svarbu stebėti inkstų būklę gydymo metu.

Alternatyvos rusiškiems vaistams

Jei dėl tam tikrų priežasčių negalite vartoti rusiškų vaistų nuo pūslelinės, egzistuoja keletas alternatyvų.

1. Natūralūs gydymo metodai

Daugelis žmonių renkasi natūralius gydymo metodus, tokius kaip arbatmedžio aliejus arba alavijo gelis. Abu šie variantai turi antivirusinių ir priešuždegiminių savybių.

2. Kiti užsienio vaistai

Be rusiškų vaistų, rinkoje yra ir kitų užsienio pagamintų vaistų, tokių kaip Zovirax (Acikloviras) ir Valtrex (Valacikloviras), kurie gali būti veiksmingi gydant pūslelinę.

3. Imuniteto stiprinimas

Imuniteto stiprinimas taip pat gali padėti sumažinti pūslelinės recidyvų skaičių. Rekomenduojama vartoti vitaminus, tokius kaip Vitaminas C ir Vitaminas E, taip pat laikytis subalansuotos dietos.

Išvada

Rusiški vaistai nuo pūslelinės, tokie kaip Acikloviras, Valacikloviras ir Famcikloviras, yra veiksmingi kovojant su šiuo virusu. Tačiau svarbu atsiminti, kad kiekvienas organizmas yra individualus, todėl prieš pradėdami gydymą, visada turite pasitarti su gydytoju. Natūralios alternatyvos ir kiti vaistai taip pat gali būti puiki išeitis, siekiant pagerinti gyvenimo kokybę sergant pūsleline.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *